Warning: Constants may only evaluate to scalar values in /home/mruszkow/domains/transfernalotnisko.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-crm-system/includes/wcs-vars.php on line 33
Transfery na lotniska Pyrzowice, Okęcie, Balice, usługa door to door Mapka/wyliczenie KM - Transfery na lotniska Pyrzowice, Okęcie, Balice, usługa door to door

Mapka/wyliczenie KM

Author: admin

Transfer z okolic Krakowa na lotniska.

Standardowe ceny transferów obejmują kursy z adresu w Krakowie lub Katowicach, chcąc wycenić kurs z okolic Krakowa lub Katowic należy wypełnić dokładnie poniższe formularze.

W pierwszym okienku należy wpisać dokładny adres podstawienia samochodu, a  w drugim okienku określić ulicę, adres najbliższy granic Krakowa lub Katowic, to pozwoli precyzyjnie obliczyć Państwa dopłatę do podstawowej kwoty transferu.

Przykład kurs z Krakowa do Pyrzowic dla dwóch osób w jedną stronę to 130zł adres odbioru znajduje się w Myślenicach (wpisujemy Myślenice i dokładny adres) i najbliższą ulicę od Myślenic w Krakowie np. ul. Stojałowskiego Kraków, system wylicza nam ilość kilometrów w tym przypadku 25,3 km sumuje opłatę za ten kurs co w tym przypadku wynosi 63,24 zł i to jest cena dopłaty za wszystkie osoby do ceny podstawowej, dodatkowo system pokazuje czas potrzebny na dotarcie na w/w miejsce.


From: To: Travel Time: Day Night
Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
Translate »