FAQ

Author: admin

1. Czy transfer się odbędzie?

– tak nasze transfery odbywają się zawsze, każda rezerwacja jest realizowana.

2. Jak rozpoznam auto na lotnisku?

– wszystkie pojazdy oznaczone są napisem z miejscem docelowym i logotypem firmy za przednią szybą auta, zawsze podczas odbioru z lotniska należy się skontaktowac z kierowcą telefonicznie.

3. Czy musze potwierdzac powrót?

– tak OBOWIĄZKOWYM jest przesłanie smsa z godziną powrotu, za każdym razem czy jest lot opóźniony czy też nie, brak informacji skutkowac może nie odebraniem klienta.

4. Jak długo trwa transfer?

– sam dojazd trwa np. Kraków – Pyrzowice ok. 1,5 h, Katowice-Balice ok. 1,5 h, Kraków-Okęcie ok. 3,5 h; transfer  ustawiany jest tak aby dotarli Państwo na lotnisko ok. 2h przed wylotem.

5. Ile bagażu mogę zabrac ze sobą?

– bagażu każdy klient może zabrać do auta na transfer tyle co dopuszczalne jest u przewoźnika lotniczego, tak samo jesli chodzi o gabaryty, dodatkowe niestandardowe bagaże należy zgłaszać wcześniej do biura.

6. Czy transfery odbywają się na loty nocne?

– tak jak najbardziej nocne loty także obsługujemy.

7. Co znaczy usługa „door to door”?

– usługa door to door oznacza że podjeżdzamy pod Państwa miejsce zamieszkania (w granicach Krakowa – oczywiście jest też możliwośc za drobną dopłatą z okolic Krakowa) i zawozi pod terminal wylotu, tak samo w drogę powrotną.

8. Ile osób minimum musi byc na transferze?

– w zależności od trasy:

Kraków-Pyrzowice min. 2os, Kraków-Warszawa min. 3os, Kraków-Wrocław min. 3os, Kraków-Łódź min. 3os, Katowice-Balice min. 2os

9. Jak jestem tylko jednym pasażerem to czy  jest także możliwy transfer?

– tak jest możliwy, ale cena ustalana jest indywidualnie chyba że kurs „zazębi” się z innymi których mamy już na liście.

10. Jak wygląda odbiór z lotniska po powrocie?

– po wylądowaniu i odebraniu bagaży  kontaktują się Państwo telefonicznie z kierowcą (nr podany jest już przy rezerwacji) kierowca ustala miejsce odbioru (terminal pkt zbiórki) po czym podjeżdża po Państwa w ustalone miejsce, Należy zwrócic uwagę że dopiero jak Państwo wyjdą przed terminal należy ustalać przyjazd kierowcy ponieważ w większości Portów lotniczych maxymalny postój auta wynosi 5 min.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
Translate »